Przedsiębiorca techniczny Elon Musk wspiera pro-bitcoin Kanye Westa, by został prezydentem USA.

Znany muzyk Kanye West otrzymał wsparcie od technologicznego miliardera Elona Piżma po tym, jak zapowiedział kandydowanie na prezydenta USA.
Znany muzyk Kanye West otrzymał wsparcie od Elona Piżma, który ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta USA.
Wcześniej znany muzyk Kanye West ogłosił na Twitterze, że będzie kandydował w tym roku na stanowisko prezydenta USA w miejsce Donalda Trumpa. Ogłoszenie, które zaskoczyło wiele osób, zyskało poparcie słynnego przedsiębiorcy technologicznego Elona Piżma. Kanye West, który był wokalistą wspierającym obecnego prezydenta USA Donalda Trumpa, będzie kandydował na prezydenta USA. Wokalistka i producent ogłosiła to na Twitterze 4 lipca, w dniu niepodległości USA.

Kanye West jest zwolennikiem bitcoinów.

Wiadomość o zamiarze kandydowania Kanye Westa na prezydenta USA zaskoczyła kryptońskie miejsce, ponieważ nagłówki na kilku kryptońskich platformach informacyjnych. Kanye West ma za sobą historię sympatii do Bitcoin Profit i rosnących oczekiwań, że społeczność kryptońska potrzebuje głosu w Białym Domu. Wcześniej, w 2018 roku, Kanye obszernie mówił o Bitcoinie w wywiadzie dla amerykańskiego radia „CharlamagnTha God“.

Chwalił ideę wiodącej waluty i ujawnił, że zaczął używać Bitcoina. Przed Kanye Westem, były kandydat Demokratów, Andrew Yang, wzywał do regulacji kryptońskiej w Stanach Zjednoczonych.

Przedsiębiorca techniczny Elon Musk popiera Kanye Westa.
Historyczny rok, którego jesteśmy świadkami, z każdym dniem staje się coraz dziwniejszy. Znany muzyk Kanye West nie ujawnił zbyt wielu informacji na temat swoich planów co do tego, jak będzie kontynuował swoją kampanię z wyborami, które mają się odbyć za mniej niż pięć miesięcy. Znany przedsiębiorca technologiczny, Elon Musk, tweetował „masz moje pełne poparcie“ w odpowiedzi na ogłoszenie Kanye’a o kandydowaniu na prezydenta USA. Wsparcie ze strony Elona Piżma może być przydatne dla muzyka, który rozpocznie swoją kampanię na rzecz kandydowania na prezydenta USA. Demokratycznym kandydatem do pokonania republikańskiego prezydenta Donalda Trumpa jest były wiceprezydent Joe Biden.